Formula 2 čempionāta līderis un galvenais titula pretendents, ka arī “Mercedes” junioru programmas biedrs Džordžs Rasels nākamajā sezonā startēs “Williams” F1 komandā.

20 gadus vecais Rasels ir vienojies par vairāku gadu līgumu ar Grūvā bāzēto F1 komandu, tomēr saglabās savu saikni ar “Mercedes” komandu, kur šogad viņš pilda trešā un rezerves pilota pienākumus.

Jau nākamajā mēnesī Abu Dabi Formula 2 pēdējā posmā Rasels visdrīzāk nodrošinās savu čempiona titulu, bet pērn brits izcīnīja GP3 čempiona nosaukumu.

“Tas ir liels gods pievienoties “Williams” komandai,” paziņoja Rasels. “Es vēlos pateikties Klērai Viljamsai par izrādīto uzticību un Toto Volfam par atbalstu manā GP3 un Formula 2 karjerā.”

Džordžs Rasels līdz šim karjerā ir divas reizes braucis ar Formula 1 mašīnu: testos ar “Mercedes” un “Force India” komandām. Tostarp “Williams” vienība šogad aizvada vieno sliktākajā sezonām vēsturē – komanda atrodas pēdējā desmitā vietā Konstruktoru kausa kopvērtējumā. Pagaidām Rasels komandas biedra vārds nav oficiāli zināms, tomēr pastāv liela iespēja, ka Sergejs Sirotkins turpinās startēt otru sezonu. Tāpat uz vietu pretendē vēl viens krievu pilots Arķoms Markelovs, kā arī komandas rezerves pilots Roberts Kubica.