17 gadus vecajai vācu autosportistei Sofijai Floršai aizvadīta septiņu stundu operācija. Pēc negadījuma svētdien notikušā Makao Grand Prix laikā Floršai bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās.

Negadījumā Sofija Florša piedzīvoja mugurkaula lūzumu, tomēr operācija aizvadīta veiksmīgi. Sportiste ir spējīga pakustināt visas ekstremitātes, līdz ar to draudi par paralīzi ir aiz muguras. Eiropas F3 čempionātā sezonu aizvadījusī braucēja slimnīcu varētu pamest jau pēc divām nedēļām.

Medicīniskā komanda apzināti darbojās lēni, lai izvairītos no iespējamiem riskiem. Uzņemtais ķirurģiskais kurss rit veiksmīgi, bez komplikācijām. No rīta uzsāktā operācija turpinās,” teikts Sofijas Floršas izplatītajā paziņojumā.

Ziņojām, ka negadījuma laikā cieta vēl četri cilvēki. Floršas konkurents Šo Cuboi no slimnīcas tika izrakstīts jau svētdienas vakarā. To pametis arī viens no fotogrāfiem Hirojuki Minami. Otram fotogrāfam traumu rezultātā cietušas aknas, līdz ar to slimnīcā būs jāuzkavējas vēl aptuveni 10 dienas, kamēr trases darbinieks Čans Ča, kuram konstatēts lauzts žoklis, no slimnīcas tiks izrakstīts tuvāko dienu laikā.

1 KOMENTĀRS

  1. Pozitīvais, ka ar meiteni viss daudzmaz kārtībā…
    Taču cepiens, protams, par “fantastisko” TV translāciju! Tā bija mūsdienu FIA paspārnē esošo autosacīkšu atspoguļošanas paraugstunda zem lozunga ‘Pie mums avāriju nav!!!’ (ja pavelkam analoģijas ar PSRS, kur atkal nebija seksa)… Pat starptautiskie komentētāji iebāž galvu smiltīs un veselu stundu izliekas, ka nekas, izņemot tur vienu kārtējo avāriju, nav bijis. Par atkārtojumiem, loģiski, nerunāsim…
    Bet par laimi sacīkšu faniem, mobilo telefonu laikmetā arī skatītāju tribīnes kļūst par nopietnu operatoru armiju, kas tomēr vēlāk ļauj mums redzēt patieso notikumu gaitu.
    A varbūt FIA derētu apsvērt aizliegt skatītājiem ienest trasē jebkādu elektroniku? Iespējams, ka uz to iet…