“McLaren” komanda ir prezentējusi krāsojumu, ko izmantos Abu Dabi GP posmā, lai godinātu Fernando Alonso, kurš aizvada pēdējo F1 sacīksti (pagaidām) vienības sastāvā.

Īpašajā krāsojumā būs motīvi no Alonso ķiveres – zila, dzeltena un sarkana krāsa. Izmainīts būs “McLaren” modeļa dzinēja pārsegs, kā arī kokpita priekšā būs redzams īpašs ‘FA’ logo šajās krāsās.

“Mēs esam lepni, ka sezonas pēdējā posmā izmantosim īpašo ‘Alonso krāsojumu’,” paziņoja komandas boss Zaks Brauns. “Mēs vēlamies šo nedēļas nogali padarīt par īpašu un šis ir tikai viens no veids, kā to izdarīt. Mēs sadarbojās ar Fernando šī krāsojuma radīšanā un vēlāk FIA un Formula 1 vadība mūs ļoti atbalstīja šajā iecerē. Mēs ceram, ka tas liks Fernando līdzjutējiem sajusties īpaši šajā emocionālajā nedēļas nogalē.”

“F1LV

Alonso īpašais krāsojums būs pirmā reize, kad “McLaren” atkāpjas no ierastā krāsojuma kopš 1986.gada, kad Portugāles GP posmā Kekes Rosberga mašīna tika izmainīta no ierastā sarkani-baltā “Marlboro” krāsojuma uz dzelteni-baltu.