Foto: Mercedes AMG F1

Itāļu riepu ražotāji “Pirelli” pagarinājuši līgumu kā vienīgie Formula 1 riepu piegādātāji līdz 2023. gada sezonas izskaņai.

“Pirelli” Formula 1 atgriezās 2011. gadā, nomainot “Michelin”, tomēr līgums par riepu piegādi beidzās 2019. gadā. Par “Pirelli” konkurentiem cīņā par F1 līgumu tālākā nākotnē kļuva “Hankook”, kas šogad ar savām riepām apgādāja Eiropas F3 un DTM čempionātā startējošās komandas.

Kā zināms, 2021. gadā gaidāmas ievērojamas izmaiņas noteikumos. Riepu izmēri tiks palielināti līdz 18 collām diametrā, kā arī tiks aizliegti riepu sildītāji.

“F1LV

”Pirelli” ir kļuvis par nozīmīgu un vērtīgu partneri Formula 1 čempionātam kopš 2011. gada. Viņi ir līderi inovatīvu un māksliniecisku robežu sasniegšanā. Šis ir ekskluzīvs zīmols – pārliecinošs līderis uz pasaules motorsporta skatuves. Mūsu sadarbības pagarināšana ir vēl viens apliecinājums F1 vēlmei sadarboties ar pašiem labākajiem. Esam priecīgi, ka vienošanās ir panākta, kas nodrošinās ilgtermiņa stabilu nākotni vienai no čempionāta svarīgākajām komponentēm,” stāsta “Liberty Media” vadītājs Čeiss Kerijs.