“SMP Racing” braucējs Džensons Batons nolēmis nepiedalīties pavasarī gaidāmajos pasaules izturības sacīkšu čempionāta braucienos leģendārajās Sebringa un Spa trasēs.

2009. gada Formula 1 čempions Batons nolēmis priekšroku dot Japānā notiekošajam salonautomobiļu čempionātam Super GT, kur šogad “Honda” sastāvā vienā ekipāžā ar Naoki Jamamoto tika izcīnīts čempiona tituls, kamēr WEC čempionāta LMP1 klasē Batona pārstāvētā ekipāža uz pjedestāla kāpa tikai pēdējā posmā Šanhajā, bet Lemānas 24 stundu sacīkstēs finišu nesasniedza.

Tas nozīmē, ka nākamā reize, kad Batons kāps “SMP Racing” LMP1 spēkratā būs vien 15. jūnijā Lemānā. Britu sportista komandas biedri ir Vitālijs Petrovs un Mihails Aļošins. Par vienu no potenciālajiem Batona aizstājējiem tiek minēts Sergejs Sirotkins, kurš nesen kā zaudējis savu vietu Formula 1 čempionātā. Sirotkins jau vairākus gadus saņem “SMP Racing” atbalstu.

“F1LV

Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka apvienot dalību WEC un Super GT čempionātos nebūs viegli. Tai pat laikā pārstāvēt “SMP Racing” ir lieliska izdevība pat, ja daži posmi jāizlaiž. Pjedestāls Šanhajā bija neaprakstāms sasniegums, un apliecinājums, ka progress turpinās. Turpinājumā centīsimies sasniegt vēl labākus rezultātus,” stāsta Džensons Batons.