Bijušais “Mercedes” komandas protežē Paskāls Verleins pievienosies “Ferrari” komandai un jaunajā sezonā pildīs testu un attīstības pilota lomu.

Abi “Ferrari” rezervisti no pagājušās sezonas Daņila Kvjats un Antonio Džiovinaci ir ieguvuši pamatsastāva pilota vietas attiecīgi “Toro Rosso” un “Sauber” komandās, līdz ar to šī vieta Maranello vienībā ir vakanta.

Pagājušās sezona uzskatāmi parādīja, cik svarīgi ir izmantot attīstības pilotu fabrikas simulatorā, lai notestētu mašīnas regulējumus pirms Grand Prix nedēļas nogales izšķirošajiem notikumiem. To pierāda Kanādas GP, kad pēc neveiksmīgiem piektdienas treniņiem Sebastians Fetels bija tālu no labākajiem apļa laikiem, tomēr pēc cītīga nakts darba simulatorā Maranello, uz sestdienu “Ferrari” saņēma vērtīgu informāciju par mašīnas regulējumu izmaiņām, ko Fetels izmantoja, lai izcīnītu pole kvalifikācijā un vēlāk uzvaru arī sacīkstē.

“F1LV

Paskāls Verleins vēl līdz pērnā gada 31.decembrim bija “Mercedes” komandas darbinieks un līdz ar to arī nespeja piedalīties Formula E pirmajā čempionāta posmā “Mahindra” komandas sastāvā. Bet ar šo gadu viņš ir ‘brīvais aģents’ un jau apmeklēja Maranello bāzi, lai iepazītos ar jaunajiem darba devējiem.

Vācietis 2016. un 2017.gadā aizvadīja divas sezonas Formula 1 čempionātā “Manor” un “Sauber” sastāvā, bet pērn atgriezās DTM čempionātā, kur 2015.gadā kļuva par jaunāko čempionu vēsturē.

Jau šajā nedēļas nogalē Verleins debitēs Formula E čempionātā Marakešas sacīkstē un pārstāvēs “Mahinda” komandu.