Daniela Rikjardo pārsteidzošais lēmums pievienoties “Renault” komandai esot radījis līdzīgu pacilājumu komandas iekšienē kāds bija novērojams pagājušajā dekādē, kad franču vienība ar Fernando Alonso priekšgalā izcīnīja divus titulus.

Tas bija saviļņojošs un patīkams mirklis. Mūsu rūpnīcās Virī un Enstounā šīs ziņas tika uzņemtas ar patiesu sajūsmu,” par Daniela Rikjardo pievienošanos “Renault” vienībai stāsta tās vadītājs Sirils Abitebuls.

Uz kaut ko cerēju, bet ne tādas emocijas, kā varēju novērot. Tas bija fantastiski. Līksmība abās rūpnīcās atgādināja Fernando Alonso izcīnītos titulus 2005. un 2006. gadā. Mēs vēl neko neesam uzvarējuši, taču ir iekšējā sajūta, ka esam uz pareizā ceļa un drīz tas izdosies. Jūtam pienākuma sajūtu radīt tādu dzinēju un šasiju, kādu viņš ir pelnījis.”

“F1LV

Daniels Rikjardo “Renault” sastāvā nomainīs spāņu braucēju Karlosu Saincu, kurš, vēl atrodoties “Red Bull” jauno braucēju programmā, ar koši dzeltenajām formulām startēja četrus posmus 2017. gadā un visu pagājušo sezonu, kopvērtējumā noslēdzot vadošo desmitnieku. Pērn ne viņam, ne Niko Hulkenbergam, kurš savu vietu sastāvā saglabājis, uz goda pjedestāla kāpt neizdevās. Nākamo sezonu Saincs pavadīs “McLaren” sastāvā.

Tagad mēs izjūtam vēl lielāku pienākuma izjūtu pret “Renault”, komandas sponsoriem, līdzjutējiem, kā arī zīmola ierakstīšanu čempionāta vēstures lapās, jo nevēlos, lai nākamie divi gadi Danielam kļūtu par vilšanos. negribu, lai viņš jūtas tā kā Fernando “McLaren” komandā pēdējos gadus,” turpina Abitebuls.

Jau pašā sākumā viņam teicu, ja viss, ko viņš vēlās, ir iesēsties mašīnā un braukt satriecošā līmenī, tad būtu vērts lūkoties citā virzienā. Braukšana nav vienīgais pienākums – esam vienība, kas aug un attīstās. Joprojām bruģējam savu ceļu augšup. Viņa pienesums būs kas vairāk. Viņam jākļūst par mūsu vēstnieku un līderi, ar savu pieredzi virzot komandu pareizajā gultnē. Esam pastiprinājuši vienību ar dažādām sastāvdaļām gan finansiālajā, gan cilvēku resursu jomā. Tagad nepieciešama rozīnīte. Mums patīk jaunais izaicinājums.