“Ford Performance” direktors Marks Rašbruks ir paziņojis, ka “Ford” kompānija varētu atgriezties FIA Pasaules Rallijkrosa čempionātā, kad tas pāries uz elektromobīļu izmantošanu 2021.gadā.

Pēc divu sezonu sadarbības ar Kenu Bloku un viņa “Hoonigan Racing” komandu, “Ford” pielika punktu savai rallijkrosa programmai pirms 2018.gada sezonas, taču Rašbruks norāda, ka kompānija nav uzgriezusi rallijkrosam muguru.

“Mē turpinām pārrunas ar IMG, FIA un citiem iesaistītajiem ražotājiem, lai saprastu, kurš plāno startēt,” Rašbruks paziņoja intervijā “Motorsport Magazine”. “Mēs pieņemsim  lēmumu līdz martam.”

“F1LV

“2018.gadā mēs aizgājām, jo programma bija sevi izsmēlusi un uzstādītie mērķi attiecībā uz “Ford RS” bija sasniegti,” turpināja “Ford Performance” direktors. “Mēs turpinām pētīt iespējas elektromobīļu motoru sporta sfērā un rallijkross nenoliedzami ir viens no mūsu izpētes objektiem. Tā ir ļoti atbilstoša platforma elektromobīļu sacensībām, gan no snieguma rādītāju, gan sacensību garuma viedokļa.”