Trīskārtējais MotoGP čempions Horhe Lorenco pēc plaukstas kaula lūzuma nogādāts slimnīcā, kur viņam tiks veikta kārtējā operācija. Paredzams, ka spāņu braucējs būs gatavs piedalīties sezonas pirmajā posmā.

Horhe Lorenco ilgus gadus pavadīja “Yamaha” sastāvā pirms divām ļoti blāvām sezonām “Ducati” rindās. Šogad Lorenco pārcēlis uz “Honda” nometni un kļuvis par Marka Markesa komandas biedru.

Treniņu procesa laikā pirms gaidāmās sezonas 31 gadu vecais Lorenco sajuta spēcīgas sāpes kreisajā plaukstā un sestdien tika nogādāts slimnīcā. Tika atklāts, ka motociklists lauzis vienu no mazākajiem plaukstas kauliem pie locītavas.

Līdz ar to jau šodien Lorenco tiek veikta operācija, lai viņš pēc iespējas ātrāk atgrieztos kaujas gatavībā. Lai gan pirmo pieredzi ar “Honda” motociklu Lorenco guva jau pērn pēcsezonas testos Valensijā un Heresā, tomēr 23. janvārī gaidāmajā komandas prezentācijā bija plānots aizvadīt pirmo oficiālo izbraucienu kā rūpnīcas komandas braucējam.

Pagaidām nav skaidrs, vai Lorenco jau būs izveseļojies līdz pirmajiem pirmssezonas testiem, kas no 6. līdz 8. februārim notiks Sepangas trasē, Malaizijā, tomēr gaidāms, ka viss būs kārtībā līdz 10. martā gaidāmajam sezonas ievadam Kataras Grand Prix.

Jāpiebilst, ka viena operācija Lorenco kreisajai plaukstai tika veikta jau pagājušā gada oktobrī pēc smagas avārijas Taizemes posma treniņbraucienos. Abi savainojumi gan neesot savā starpā saistīti. Tās gan nebija Lorenco pēdējās veselības likstas, jo decembrī viņam tika operēta labā pēda.

Noderīgi: 2019. gada MotoGP sacensību kalendārs