Formula 1 leģendas Mihaela Šūmahera dēls Miks Šūmahers vienojies ar FIA prezidenta Žana Toda dēlam Nikolā piederošo menedžmenta kompāniju par kopīgu sadarbību šajā sezonā.

Interesanti, ka Formula 2 čempionātā Šūmahers nosliecies par labu startēšanai “Prema Racing” komandā, pretēji sākotnējām prognozēm par pievienošanos Toda pārziņā esošajai “ART Grand Prix”. Tieši šīs abas vienības pēdējos gados regulāri cīnās par čempiona titulu. Ziemā Tods gan sev piederošo daļu pārdevis citiem investoriem.

19 gadus vecais Šūmahers, kurš pagājušonedēļ pievienojās “Ferrari” jauno braucēju akadēmiji un lieliski aizstāvēja Vācijas godu čempionu sacīkstēs, kļuvis par daļu no “All Road Management” komandas, kas jau pārrauga citu Maranello vienības zvaigzni Šarlu Leklerku.

“F1LV

Jaunā sadarbība ar menedžeri, kurš pārraudzījis ļoti daudzu talantīgu braucēju karjeras, varētu uzlabot Šūmahera izredzes pēc iespējas ātrāk ielauzties F1 apritē vispirms caur testiem un tad, visticamāk, ar “Ferrari” sadarbības komandu “Sauber” un “Haas” palīdzību.

Pagājušonedēļ Race of Champions laikā Šūmahers medijiem pavēstīja: “Esmu ļoti lepns par izdevību strādāt kopā ar “Ferrari”. Šai komandai ir tik bagātīga vēsture, it īpaši mana tēva laikos. Mūsu visu sirdis ir sarkanas.”

Interesanti, ka visas sešas sezonas no 1999. līdz 2004. gadam, kuru laikā Šūmahers palīdzēja “Ferrari” uzvarēt konstruktoru kausa izcīņā, komandas vadītāja lomu pildīja Nikolā Toda tēvs Žans, kurš šobrīd ir FIA prezidents.

Pagājušo sezonu Miks Šūmahers pavadīja Eiropas Formula 3 čempionātā, kur pēc lēna sezonas sākuma veica izcilu sezonas otro daļu, nodrošinot sev čempiona titulu.