“Yamaha” MotoGP komanda ir prezentējusi savu 2019.gada sezonas motociklu un jaunās versijas krāsojumu, kurā centrālo lomu spēlē “Monster” krāsas.

Melni-zilās krāsas ieturētais YZR-M1 motocikls būs jaunā “Yamaha” cerība uz panākumiem un to cīņā arī šajā sezonā vedīs Maveriks Vinjaless un Valentīno Rosi. MotoGP tiešraides TV arī šajā sezonā varēs vērot “TV Play Sports” kanālos.

“Man jaunā motocikla krāsa ļoti patīk,” paziņoja Valentīno Rosi. “”Yamaha” vienmēr ir bijis zils motocikls un “Yamaha” zilais tonis ir ļoti skaists. Taču man patīk arī “Monster” melnais, jo abu krāsu kombinācija ir manas mīļākās futbola komandas “Inter” krāsas. Tāpēc es jūtos ļoti pārliecināts par jaunos sezonu.”

“F1LV

“Monster” kompānija iepriekš atbalstīja abus braucējus Valentīno Rosi un Maveriku Vinjalesu, kā arī “Tech3” komandu, kas ar šo sezonu ir pārgājusi uz KTM motociklu izmantošanu.

Vinjaless un Rosi, kuriem līgums ar “Yamaha” ir līdz 2020.gada beigām, jauno M1 motociklu pirmo reizi izmēģinās 6-8.februāri testos Sepangā.