Serhio Peress un Lenss Strols novilkuši pārsegu “Racing Point” komandas 2019. gada sezonas modelim. Toronto pilsētā notikušajā prezentācijā plašākai publikai tika atklāts arī jaunais komandas sponsors.

Pēc 2017. gadā uzsāktās sadarbības ar “BWT” tolaik vēl zem “Force India” nosaukuma startējošajām mašīnām tika piešķirti sacīkšu mašīnām neraksturīgi spilgti rozie toņi. Abu pušu sadarbība oficiāli beidzās pērnā gada izskaņā, tomēr šodien paziņots, ka tā turpināsies arī šogad, ļaujot nu jau “Racing Point” izcelties uz pārējo komandu fona arī šogad.

Tikmēr zilos toņus krāsojumā ienesis jaunais atbalstītājs “Sportpesa”. Kenijā reģistrētais uzņēmums nodarbojas ar sporta likmju piedāvājumiem un dažāda klāsta azartspēlēm. Līgums ar “Sportpesa” noslēgts uz vairākām sezonām.

“F1LV

Ilgāku laiku bija šaubas, vai jauno komandu arī šosezon sauks “Racing Point”. TIka pat pieļauta varbūtība čempionātā atgriezt “Brabham” vai “Lola” vārdus.

Tāpat ieskicēts plāns sezonas sākumam. Jau pirmo piecu posmu laikā sagaidāmi ievērojami uzlabojumi, kuriem vajadzētu nopietni samazināt plaisu līdz vadošajām čempionāta komandām, tomēr pirmajos posmos lielākais akcents tiks likts uz padziļinātu izpratni riepu darbības jomā un mašīnas izturībā.