“Ferrari” komanda šodien prezentācijas ceremonijā Itālijā atrādījusi savu jauno mašīnu. Arī turpmāk to rotās Maranello vienībai raksturīgā sarkanā krāsa, kas mīsies ar tumšākiem toņiem par tiem, ko manījām pērn.

Jaunais krāsojums radīts ar mērķi atzīmēt kompānijas 90 gadu jubileju. Enzo Ferrari savu rūpnīcu radīja tālajā 1929. gadā. Par mērķi šogad izvirzīta “Mercedes” komandas pārspēšana un titula izcīnīšana pēc vairāk kā dekādi ilgušā tukšuma perioda.

Visspilgtāk manāmais sponsoru uzraksts arī šogad būs “Phillip Morris International” radītais tehnoloģisko inovāciju projekts “Mission Winnow”, tomēr pierastos baltos toņus nomainījuši melnie.

“F1LV

Lasi vēl: Formula 1 legālais dūms

Komanda pēdējā gada laikā piedzīvojusi nopietnas izmaiņas. Pēc “FIAT” un “Ferrari” prezidenta Serhio Markiones nāves, amatu pārņēma Džons Elkmans un Luiss Kamileri. Viņu vadībā komanda šķīrās no tās vadītāja Mauricio Arivabenes. Tikmēr braucēju sastāvā Šarls Leklerks nomainījis veterānu Kimi Raikonenu un kļūs par četrkārtējā pasaules čempiona Sebastiana Fetela komandas biedru.