“Ferrari” komandas jaunā zvaigzne Šarls Leklerks paziņojis, ka problēmas komandas iekšienē, cenšoties pārvaldīt viņa un Sebastiana Fetela lomu komandā būtu laba zīme.

Vēl nesagaidījis pirmo posmu, “Ferrari” komandas jaunais vadītājs Matia Binotto izteicies, ka vajadzības gadījumā abu braucēju starpā priekšroka tiks dota Fetelam, kamēr Leklerkam sezonas sākums jāizmanto, lai aklimatizētos jaunajā vidē, tomēr cer, ka nāksies saskarties ar problēmu, cenšoties menedžēt divus augstākā kalibra braucējus.

Leklerks piekrīt Binotto izteiktajām cerībām: “Protams, būšu laimīgs, ja izdosies pierast pie mašīnas pēc iespējas ātrāk un uzreiz izrādīšu konkurenci. Esmu arī reālists. Šī man būs tikai otrā sezona F1, un vēl ir ļoti daudz ko mācīties. Priekšā vēl garš ceļš. Nevaru gan noliegt, ka daru visu, kas ir manos spēkos, lai uz pirmajām sacīkstēm būtu tik gatavs, cik vien varu būt.

“F1LV

Ja Matiam būs problēma ar diviem ātriem braucējiem, uzskatīšu to par labu zīmi. Pagaidām gan fokusējos uz sevi, cenšoties uzlabot sniegumu ar katru apli. Šī ir augstākā līmeņa komanda, tādēļ dažas procedūras atšķiras no iepriekš pierastajām. Nākas adaptēties.

Monako pārstāvis arī paslavējis savu komandas biedru: “Sebs spēj sniegt ļoti labu informāciju par mašīnu. Viņam ir labas tehniskās zināšanas, no kā varu iegūt arī es, smagi strādājot. Pēdējās piecas vai sešas nedēļas pavadīju rūpnīcā, cenšoties labāk izprast sistēmas. Tas pērn bija viens no maniem vājajiem punktiem, ko centīšos mainīt.

Pirmās testu nedēļas dati liecina, ka “Ferrari” varētu būt favorīti uz uzvarām sezonas sākumā. Tas nozīmē, ka Leklerkam ir iespēja tikt pie panākuma jau savā pirmajā startā sarkani krāsotajā mašīnā. “Pagaidām nekoncentrējos uz rezultātu. Ja fokusēšos uz sevi un darīšu maksimāli labu darbu mašīnā un ārpus tās, tad esmu drošs, ka vienā brīdī būs arī rezultāti. Nevēlos sevi noskaņot, ka obligāti jāuzvar pirmajā posmā. Šobrīd vēlos augt, cik vien iespējams, lai pirmajā posmā justos pēc iespējas ērāk ar mašīnu un komandu. Tad jau sekos arī rezultāti.