Formula 1 jaudas agregātu piegādātāji “Honda” atzinuši, ka viņu pirmssezonas testos izmantotais koncepts bijis pārlieku agresīvs, tādēļ nepieciešams veikt vairākas korekcijas pirms došanās uz Austrāliju.

Pēc izmēģinājumu gada uz “Toro Rosso” mašīnām, japāņu koncerns šogad dubultojuši savu klientu skaitu, noslēdzot līgumu ar “Red Bull”. Vienas no pēdējo gadu veiksmīgākajām F1 komandām sadarbība ar “Honda” līdz šim medijos tiek prezentēta gluži kā jaunlaulāto medusmēnesis – Kristians Horners “Red Bull” formulas pēc jaudas agregāta instalācijas nosaucis par ‘smukulītēm’, kamēr “Honda” uzsver, ka dzinēju izturība nav cietusi.

Lai gan “Red Bull” un “Toro Rosso” komandām problēmas ar dzinēju astoņu testu dienu laikā tā arī neradās, kompānijas F1 projekta tehniskais vadītājs Tojoharu Tanabe atzinis, ka dažbrīd bija uztraucies un vēl nejūtās pilnīgi pārliecināts, neraugoties uz “Honda” lielisko progresu.

“F1LV

Mums nav nopietnu problēmu ar pašreizējo dzinēja instalāciju, taču pakotnē viss atrodas tik cieši, ka rodas vairāki riski. Jaudas agregāta forma bija pārlieku agresīva, tādēļ nāksies veikt korekcijas. Satraukumam gan nav pamata,” stāsta Tanabe.