Iepriekšējo 12 mēnešu laikā filmēšanas grupai tika dota iepriekš neredzēta brīvība strādāt Formula 1 čempionātā un iekļūt pie 8 no 10 komandām. Tā rezulātā ir tapusi dokumentālo filmu sērija, kas no 8.marta ir pieejama “Netflix” kanālā.

Dokumentalā filmu sērija “Formula 1: Drive to Survive” kopā sastāv no 1.sezonas 10 sērijām un kopā gandrīz 6h baudas. Dokumentālā filma cenšas atbildēt uz jautājumu: Kas ir Formula 1, kā arī atspoguļo 2018.gada sezonas interesntākos notikumus un intrigas.

Turklāt paralēli mēs varam iepazīties tuvāk ar pašiem pilotiem un viņu privāto dzīvi. Filmas veidotāji kopā ar Danielu Rikardo viņa Austrālijas ģimenes mājā piedalās barbekjū piknikā, bet kopā ar Karlosa Sainsa ģimeni skatās futbolu Spānijā.

“F1LV

Viena no sīs sezonas zvaigznēm noteikti ir “Haas” sacīkšu direktors Ginters Šteinerts, kura tiešums un bieži arī lamāšanās ir nokļuvusi arī filmas galējā versijā, lai gan komandām bija iespēja uzlikt veto un motāžas procesā izgriezt nevēlamo materiālu.

Šobrīd “Liberty Media” strādā pie tā, lai pierunātu arī “Ferrari” un “Mercedes” komandas atvērt savu komandu durvis filmas veidotājiem, strādājot pie jaunās sezonas materiala.

Filmas treileris