Arī otrajā treniņā Melburnā ātrāko apļa laiku uzrādīja Luiss Haimltons, kuram sekoja komandas biedrs Valteri Botass. Tā bija jau 11.reize pēc kārtas, kad “Mercedes” pilotu uzrāda ātrāko laiku Austrālijas treniņos.

Treniņa izskaņā Šarls Leklērs saslīdēja savā ātrajā aplī un izjauca vairāku ātru pilotu lidojošo apli, tostarp komandas biedra Sebastiana Fetela pēdējo mēģinājumu.

Trešo rezultātu uzrādīja Makss Verstapens, ceturtais palika viņa komandas biedrs Pjērs Gazlī, kura “Red Bull“ formulai pēdējās minūtēs atklājās problēma ar “Honda” dzinēju.

“F1LV

Fetels uzrādīja piekto apļa laiku, bet labākais no pārējiem atkal bija Kimi Raikonens, kurš ierindojās uzreiz aiz sava bijušā komandas biedra sestajā vietā.

Austrālijas GP treniņi 2

1 KOMENTĀRS

  1. Sveiki visiem! Tie kas sekoja līdzi abiem treniņiem, kādas ir jūsu domas par spēku samēriem, uz rītdienas kvalifikāciju?

    Manas domas Merši parādīja visu uz ko ir spējīgi! Verstapens sacīkstē būs ļoti tuvu vai vienā līmenī ar Meršiem vismaz šajā trasē! Bet pats interesantākais ir! Kur atrodas Ferrari??? Skaidrs ir tas ka P2 laiki, nav nopietni, Leklēram P1 laiks labāks nekā P2, kamēr Merši par sekundi uzlaboja. Tas daudz ko izsaka! Kāds ir reālais Ferrari ātrums uzzināsim tikai rīt Q3. Izskatās ka Ferrari dara to, ko Merši darīja darīja agrāk, savu īsto ātrumu tikai Q3 parādīja, ar party mode!

    Aldi, lūdzu uzraksti savas domas īsumā, par šodienas rezultātiem, un ko var secināt.
    Paldies!