“Ferrari” komandas jaunais vadītājs Matia Binoto veltījis ļoti atzinīgus vārdus Šarlam Leklerkam, kurš “Ferrari” komandai pievienojās šosezon.

21 gadu vecais Šarls Leklerks “Ferrari” sastāvā nomainīja pieredzējušo Kimi Raikonenu un jau pirmajā startā Maranello vienības mašīnā noķēra savu titulēto komandas biedru Sebastianu Fetelu, tomēr pēc komandas norādījumiem nemēģināja veikt apdzīšanas manevru.

Esmu priecīgs, jo viņš uzvedas kā komandas spēlētājs. Ne tikai kā braucējs, bet arī kā palīgs komandai. Viņš labprāt iesaistās visā’, cenšoties pienest pēc iespējas vairāk, liekot inženieriem strādāt īpaši cītīgi, lai attīstītos paši un padarītu mašīnu labāku,” stāsta Binoto.

“F1LV

“Ja vērtējam visu nedēļas nogali kopumā, tā bija diezgan laba. Viņa kvalifikācija nebija perfekta, taču viņš to lieliski saprot, tomēr uzskatu, ka Q1 un Q2 tika braukts labi. Varbūt Q3 neklājās kā cerēts, tomēr šī bija laba nedēļas nogale ar lielisku otro sacīkšu nogriezni.”

Komplimentus Monako braucējam izteica arī komandas biedrs Sebastians Fetels: “Šarlam šis, protams, ir sapņu piepildījums, tāpat kā man, taču esam atšķirīgās karjeras fāzēs. Ir ļoti patīkami pievienoties lielai komandai tik jaunā vecumā. No visa, ko esmu redzējis, viņš ir veicis lielisku darbu un radīs man spiedienu visas sezonas garumā. To lieliski apzinos un sagaidu, ka būsim tuvu.

Viņš ir ļoti talantīgs. Vēlos satikt viņa vecākus un apsveikt viņus, jo izskatās, ka viņi ir uzaudzinājuši lādzīgu zēnu un ātru braucēju. Esmu drošs, ka mums šogad būs ciešas un smagas cīņas, tomēr vairāk par visu, ceru, ka kopā ies jautri.

Diemžēl satikt abus Leklerka vecākus Fetelam vairs nebūs iespējams. 2017. gadā Šarla tēvs un bijušais F3 braucējs Herve veselības problēmu dēļ nomira 54 gadu vecumā. Piecas dienas vēlāk Šarls izcīnīja uzvaru Formula 2 sacīkstēs…