Pēc savas debijas Austrālijā, kur izdevās pārspēt vienīgi komandas biedru Robertu Kubicu, “Williams” braucējs Džordžs Rasels paziņojis, ka nākamie posmi vairāk kalpos kā papildus testu sesijas, lai atrastu efektīvāko veidu, kā samazināt atstatumu līdz tuvākajiem konkurentiem.

No personīgā skatu punkta man ir jāsacenšas tikai ar savu komandas biedru. Saprotams, ka esmu apmierināts par to, ka izdevās finišēt augstāk, taču neesmu ieinteresēts cīnīties par pēdējām pozīcijām. Mums jāstrādā, lai labotu šo situāciju,” sezonas ievadu komentē Rasels.

Es varu atskatīties arī uz dažām pozitīvām iezīmēm aizvadītajā nedēļas nogalē. Sestdiena man bija ļoti sekmīga diena. Pametu trasi ar augstu paceltu galvu. Sacīkstēs zinājām savu vietu. Cīņa ar Robertu nebija godīga, jo viņa mašīna tika sabojāta jau startā. Mums abiem uzdevums bija sasniegt finišu un iemācīties cik daudz varam par savu formulu.

“F1LV

Lai gan komanda ir izpratusi fundamentālās kļūdas mašīnas radīšanas procesā un šķīrusies no sava tehniskā vadītāja Padija Lova, problēmu novēršana prasīs ilgāku laiku, turklāt tuvāko posmu laikā nav gaidāmi nekādi uzlabojumi.

Mums ir jāpieņem tās kā testu sesijas, jo esam ļoti tālu aizmugurē. Tas ir jāsaprot un jāmeklē, kuras lietas strādā, bet kuras – nē, jo šobrīd nav nekāda jēga censties visu optimizēt, esot tālu aizmugurē,” pamatoti kritiski turpina jaunais britu autosportists.

“Williams” komanda jau pērn palika pēdējā vietā konstruktoru kausa izcīņā, tomēr šogad kā vienīgā komanda kvalifikācijā bija vājāka par pašu pērn sasniegto rezultātu, kļūstot par izteikti lēnāko komandu čempionātā.