Fernando Alonso Bahreinas testos nākamās nedēļas sākumā pirmo reizi izmēģinās 2019.gada versijas “McLaren” formulu.

Pagājušā gada beigās Alonso nolēma uz laiku beigt aktīvā F1 pilota gaitas, taču spānis palika komandā konsultanta lomā. Komanda jau iepriekš atzina, ka ir iespējami Alonso testi un viņš būs daļa no 2020.gada “McLaren” modeļa projektēšanas komandas.

Alonso Bahreinā strādās abas dienas un palīdzēs “Pirelli” riepu attīstībā. Otrdien spānis strādās visu dienu, bet trešdien otrajā dienas pusē, kamēr rīta pusē pie stūres sēdīsies viņa tautietis Karloss Saincs.

“F1LV

Papildus tam “McLaren” izmantos Saincu un otru pilotu Lando Norisu testos ar otru mašīnu, kuru komanda var izmantot pēc saviem ieskatiem un attīstības programmas veikšanai. Līdz ar to nākamajos testos Spānijā “McLaren” nāksies izmantot vienu debitantu testu aizvadīšanai, jo noteikumi paredz, ka no četrām testu dienām divās jāizmanto jaunie piloti, kuri nav aizvadījuši vairāk kā divus Grand Prix posmus. Uz testiem Bahreinā Lando Noriss vēl kvalificēsies šim kritērijam. Tas nozīmē, ka Bahreina visdrīzāk ir vienīgā Alonso iespēja izmēģināt jauno “McLaren” modeli. Pēc sezonas beigām Alonso varēs piedalīties “Pirelli” testos Abu Dabi.

Bahreinas testiem apstiprinātie piloti:

Ferrari: Sebastians Fetels/Miks Šūmahers
Red Bull: Makss Verstaspens/Dens Tiktums
Haas: Romēns Grožāns/Pietro Fittipaldi
McLaren: Karloss Saincs/Lando Noriss, Fernando Alonso
Alfa Romeo: Miks Šūmahers