“Ferrari” komandai izdevies noturēt vakardien uzņemto kursu un uzrādīt ātrākos apļa laikus arī noslēdzošajā treniņbraucienu sesijā pirms Bahreinas Grand Prix izcīņas.

“Ferrari” braucēji kā pirmie devās trasē sesijas sākumā, tomēr abi braucēji pieļāva vairākas mazas kļūdiņas un uzreiz bija skaidrs, ka rezultāts neatspoguļo sarkano mašīnu patiesās spējas. Šarls Leklerks savā labākajā mēģinājumā pārspēja tā brīža līderi Maksu Verstapenu par nepilnām 1,4 sekundēm, bet Sebastians Fetels nespēja pieveikt savu jauno komandas biedru.

Verstapens savu pirmo apli trasē veica veselu pusstundu pēc sesijas sākuma, lai gan par problēmām neziņoja. Pēdējās minūtēs “Red Bull” braucēji savu rezultātu neuzlaboja. Verstapens ierindojās 8. vietā, bet Gazlī – 12. vietā.

Pēdējās minūtēs trases apstākļi bija vispateicīgākie ātru apļu veikšanai un to lieliski izmantoja “Renault” dzinēju izmantotāji – Hulkenbergs sesiju noslēdza 6 vietā, bet abas “McLaren” mašīnas tika labāko desmitniekā. Problēmas ar mašīnas regulējumiem Danielam Rikjardo dzīvi padarīja vēl grūtāku kā vakar. Tā rezultātā viņš no komandas biedra Hulkenberga atpalika vairāk kā 0,7 sekundes.

Ar mašīnas balansu cīnījās arī “Mercedes” komanda – Luiss Hamiltons sesiju noslēdza trešajā vietā vairāk kā 0,7 sekundes aiz Leklerka, taču priekšā pirmā posma uzvarētājam Valteri Botasam.

Kvalifikācijas sākums šodien pl. 17:00 pēc Latvijas laika, bet sacīkšu starts rīt pl. 18:10.