“Mercedes” braucējs Luiss Hamiltons pēc trešās vietas izcīnīšanas Bahreinas Grand Prix kvalifikācijā norādījis, ka “Ferrari” komandas dominances galvenais faktors ir viņu spēja attīstīt lielākus ātrumus taisnēs.

Šoreiz redzējām satriecošu ātrumu no “Ferrari” komandas puses. Ja godīgi, es nedomāju, ka beigās būsim viņiem tik tuvu. Taisnēs viņi attīstīja ļoti nopietnu ātrumu, bet mēs tur zaudējām laiku, vienkārši braucot taisni. Kaut kādā veidā viņi tajās atrod lielāku ātrumu par mums. Kopumā ar mašīnu esmu apmierināts. Pēdējo gadu laikā šī trase mums nekad nav bijusi parocīga nez kādu iemeslu dēļ. Ja neskaita taišņu beigās zaudēto laiku, atrodamies labās pozīcijās. Pirmajā sektorā vien šī iemesla dēļ piekāpāmies par 2 vai 3 sekundes desmitdaļām,” piebilst Luiss Hamiltons.

Optimismu pirms sacīkstēm saglabā “Mercedes” F1 komandas vadītājs Toto Volfs: “Garākos nogriežņos izskatās, ka mums viss ir kārtībā, taču pietrūkst ātruma taisnēs. Ir jāizpēta vai pie vainas ir jaudas trūkums vai trases īpatnības. Tas nenāk par labu pašai sacīkstei. Lai veiktu apdzīšanu, nepieciešama ātra mašīna taisnēs. Pārsvars ir kombinācija ne tikai no jaudas pārākuma, bet arī piespiedējspēka.”

“F1LV

“Mercedes” komandas braucējiem Luisam Hamiltonam un Valteri Botasam pēc dubultuzvaras Austrālijā jāsamierinās ar otro starta rindu Bahreinā aiz abiem “Ferrari” pilotiem Šarla Leklerka un Sebastiana Fetela. Sacīkšu starts paredzēts šodien pl. 18:10 pēc Latvijas laika.

Bahreinas Grand Prix kvalifikācijas maksimālie ātrumi

Grafiks: 2019 Formula One World Championship Limited