Bijušais MotoGP braucējs Hektors Barbera šo sezonu uzsāka WSBK atbalsta sēriju World Supersport čempionātā, taču īsi pirms pagājušā nedēļā gaidāmajām sacīkstēm Aragonas trasē atsauca savu dalību. Apstākļi ir, maigi sakot, intriģējoši.

Sacīkšu dienā 32 gadus vecais motociklists nevarēja piedalīties iesildīšanās braucienos un sacīkstēs, jo viņa motocikls vairs neatradās garāžā. “Team Toth” informēja varas iestādes par sacīkšu motocikla “Yamaha R6” zādzību.

Motocikls joprojām nav atradies, tomēr policijai ir aizdomās turamais… Tas ir neviens cits kā pats Hektors Barbera. Plašāka informācija un apstākļi nav izplatīti, tomēr Barberas reputācija nerunā par labu viņam.

“F1LV

Spānis pavadīja astoņus gadus MotoGP čempionātā, tomēr, neguvis ievērojamus panākumus, pērn spēra soli uz leju, nonākot Moto2 čempionātā. Pēc soda par braukšanu dzērumā komanda nekavējoties lauza līgumu ar Barberu. Šogad 2009. gada 250cc klases vicečempions pārcēlās uz World Supersport čempionātu, kas ir atbalsta sērijas Pasaules superbaiku čempionātam (WSBK). Problēmas ar finansēm un sponsoru piesaisti apgrūtināja uzstādītos mērķus, jo motocikli aprīkoti ar vecākiem dzinējiem, turklāt ir pamatīgs iztrūkums rezerves daļās.