Sebastians Fetels uzrādīja ātrāko apļa laiku Ķīnas GP pirmajā treniņā, pārspējot Luisu Hamiltonu par 0,207s.

Jau Bahreinā “Ferrari” komandai bija ievērojams pārsvars taisnēs maksimālā ātruma ziņā un tas nozīmē, ka Šanhajas trasē šīs priekšrocības varētu dot vēl lielāku ieguvumu apļa laika izteiksmē. Fetels, izmantojot cietāka sastāva riepas, bija ātrāks par savu tiešo oponentu, kas nozīmē, ka ieguvums visdrīzāk gūts tieši uz jaudas agregāta rēķina.

Hamiltons bija tikai nieka tiesu ātrāks par Šalu Leklēru, kamēr “Red Bull” līderis Makss Verstapens uzrādīja ceturto laiku – jau gandrīz pussekundi aiz Fetela. “Red Bull” vienība Bahreinā mocījās ar regulējumu problēmām un cer Ķīna pietuvoties līderiem, taču pagaidām pirmie treniņiu neliecina par šādu tendenci. Pjērs Gazlī izmantoja tādas pašas riepas, kā Fetels un uzrādīja tikai septīto apļa laiku.

“F1LV

Vairākas komandas ir nomainījušas jaudas agregāta komponentus uz šo posmu – “Renault” uzlikuši pilnībā jaunu jaudas agregātu (ICE, MGU-H, MGU-K, turbo) Niko Hulkenbergam un jaunu MGU-K Rikardo, kamēr “McLaren” komanda, kas arī izmanto “Renault” motorus, uzlikusi jaunu MGU-K sistēmu Lando Norisa mašīnai.

Ķīnas GP Treniņi 1