Azerbaidžānas GP otrajā treniņā piloti mocījās ar putekļaino trasi un saķeres problēmām, kas noveda pie vairākām avārijām un daudziem incidentiem. Ātrāko apli uzrādīja “Ferrari” pilots Šarls Leklērs.

Abi “Ferrari” piloti tā arī palika nespārspēti otrajā treniņā, kas izvērtās ļoti saraustīts – divreiz tiesneši bija spiesti izkārt sarkanos karogus un neskaitāmas reizes izmantot dzeltenos karogus, jo piloti regulāri izbrauca ārpus trases. Lielākās problēmas sagādāja saķeres trūkums un riepu noturēšana pareizajā darba temperatūrā.

Trešais palika Luiss Hamiltons, kurš treniņa izskaņā šaurajā trasē ‘saķērās’ ar Kevinu Magnusenu. Tikmēr ceturto rezultātu uzrādīja Makss Verstapens, kurš ieguvis jaunu “Honda” iekšdedzes dzinēju un “Red Bull“ skaidro, ka tagad piloti var motoru ilgāk izmantot maksimālajā jaudas padeves režīmā.

“F1LV

Lielākie zaudētāji šajā treniņā bija Daņils Kvjats, kurš vispirms sēdēja boksos dēļ stūres pastiprinātāja problēmām, bet vēlāk pats avarēja un salauza mašīnas balstiekārtu, kā arī Lanss Strols, kurš kļūdījās un sabojāja “Force India“ formulu, izslēdzot sevi no dalības turpmākajā treniņā.

Azerbaidžānas GP – 2.treniņš

Formula 2 kvalifikācijā Šūmahers 6.vietā

Tostarp Formula 2 kvalifikācijā, kas risinājās tieši pirms F1 otrā treniņa pārliecinošu uzvaru izcīnīja japānis Nobuharu Macušita, kurš pārstāv “Carlin” komandu. Japānim blakus pirmajā rindā stāsies Niks de Vrī, kamēr Miks Šūmahers uzrādīja 6.laiku un startēs no trešās starta rindas.