Daudz vēsākos apstākļos kā vakardien aizritējuši pēdējie treniņi pirms Spānijas GP kvalifikācijas. Tas netraucēja Luisam Hamiltonam uzrādīt ātrāko apļa laiku, kamēr viņa komandas biedrs Valteri Botass pieļāva kļūdu un pazaudēja vērtīgu trases laiku.

Piektdienas ātrākais braucējs Valteri Botass sestdienu nav iesācis tik labi kā vēlētos. Izbraucis trasē ar vēsām riepām, somu braucējs pieļāva kļūdu jau iesildīšanās aplī. Viņa “Mercedes” formula saslīdēja un iestiga grants drošības joslā. Sesija uz neilgu brīdi tika apturēta, lai aizvāktu Botasa formulu. Kopvērtējuma līderis trasē atgriezās 16 minūtes pirms sesijas beigām.

Ilgāku laiku rezultātu tabulas galvgalī atradās abi “Ferrari” braucēji, lai gan arī Fetels paguva sagriezties. Luiss Hamiltons savā lidojošajā aplī bija 0,6 sekundes ātrāks. Rezultāti sesijas otrajā pusē turpināja kļūt arvien labāki un Hamiltons vēlreiz uzlaboja savu apļa laiku.

“F1LV

Īsi pirms sesijas beigām izslīdēja arī Džordžs Rasels. Viņa “Williams” mašīna aizskāra arī drošības barjeru un sesija vairs netika atsākta.

Vai “Mercedes” izdosies pārspēt “Ferrari” arī kvalifikācijā? Atbildi gūsim pl. 16:00, kad notiks Spānijas GP kvalifikācija.