“Williams” Formula 1 komanda noslēgusi līgumu ar britu autosportisti Džeimiju Čadviku, kura šosezon sevi lieliski apliecinājusi jaunizveidotajā W Series čempionātā.

21 gadu vecā Čadvika pildīs simulatora braucējas lomu un klātienē apmeklēs trīs Eiropā notiekošos F1 posmus, tostarp Lielbritānijas GP Silverstonas trasē, kā arī palīdzēs komandai dažādos mediju un marketinga pasākumos.

Džeimija Čadvika savu vārdu īpaši spoži pieteica pērn, izcīnot vienu uzvaru britu F3 čempionātā, bet šoziem kļuva par MRF Challenge čempioni un pievienojās jaunizveidotajam sieviešu formulu čempionātam W Series. Čadvikai izdevās izcīnīt pole position abos posmos. Hokenheimā tā tika pārvērsta arī uzvarā, kamēr Zolderā sestdien nācās piekāpties Beitskei Visserei.

“F1LV

Lai gan vairākkārt izskanējušas runas par iespējamo “Williams” pamatsastāva braucēja Roberta Kubicas nomaiņu, galvenais kandidāts uz šo vietu nešaubīgi ir F2 kopvērtējuma līderis un cits “Williams” jauniešu sistēmas braucējs Nikolā Latifi, kura izredzes ievērojami uzlabo ģimenes finansiālais stāvoklis.

Man bija patiess prieks klātienē vērot, kā Džeimija Hokenheimā izcīnīja uzvaru W Series sezonas pirmajā posmā. Palīdzēt sievietēm autosportā ir svarīgi. Ceru, ka viņas paraugs un iekļūšana mūsu jauno braucēju akadēmijā kalpos par iedvesmu citām jaunajām autosportistēm,” stāsta Klēra Viljamsa, kura pati šobrīd ir vienīgā sieviete F1 komandas vadītāja amatā.

Džeimija Čadvika: “Iespēja pavadīt laiku simulatorā būs lieliska iespēja palīdzēt manai izaugsmei. Ar nepacietību gaidu, kad varēšu pavadīt laiku komandas bāzē Grouvā, iesaistot sevi komandā un palīdzot, kā vien protu.