“Ferrari” neplāno veikt nopietnus uzlabojumus šī gada modelim tuvākajā nākotnē, paziņojusi Maranello komandas vadība.

“Ferrari” bija pārliecinoši ātrākie pirmssezonas testos, bet nespēja izcīnīt nevienu uzvaru pirmajos sešos posmos, šobarīd zaudējot čempionāta līderiem “Mercedes” jau 118 punktus.

Maranello fabrikā tika sagatavoti steidzami aerodinamikas uzlabojumi uz Spānijas un Azerbaidžānas GP posmiem, lai labotu situāciju, tomēr tas nav palīdzējis. Komandas boss Matia Binotto ir atklājis, ka uz gaidāmo Kanādas GP šāda veida uzlabojumu nebūs.

“F1LV

“Mēs apzināniems, ka neesam pietiekami konkurētspējīgi šobrīd, taču tuvākajā laikā mums nav plānotas ievērojamas izmaiņas un uzlabojumi, kas varētu labot tās problēmas, ar kurām esam saskārušies jau kopš sezonas sākuma,” paziņoja Binotto.

“Ferrari” jau iepriekš atzina, ka galvenā problēma ir nespēju uzsildīt riepas līdz nepieciešamai darba temperatūrai, jo mašīna nerada pietiekami lielu maksimālo piespiedējspēja līmeni. Maranello bāzē jau notiek izpētes un attīstības darbi, lai novērstu šo problēmu, taču risinājums nebūs ātrs un darbs ir tikai sākuma stadijā.

Kas attiecas uz Kanādas posmu, tad “Ferrari” ir labākas izredzes pacīnīties ar “Mercedes” nekā Monako, jo Žila Vilnēva trases garās taisnes dos priekšrocības “Ferrari” jaudas pārsvaram, taču tajā pašā laikā trasē nav ilgstošu pagriezienu, kas varētu sagādāt ripeu problēmas “Ferrari” komandai, jo īpaši, ja posma laikā būs vēsi laika apstākļi.