Ferrari tūre Latvijā 2019. gadā norisināsies no 21. līdz 28. jūlijam. Pasākumu rīko Latvijas Ferrari atbalstītāju klubs (Scuderia Ferrari Club Riga, Latvia) un Roma Centro Ferrari atbalstītāju klubs Itālijā (Scuderia Ferrari Club Roma Centro, Italia) sadarbībā ar Itālijas Neredzīgo un vājredzīgo biedrību (L’Unione Italiana Ciechi e degli Ipovedenti) ar Itālijas vēstniecības Latvijā atbalstu.

Ceļojošais Ferrari pasākums veiks vairāk nekā 1000 kilometru garu ceļu, izbraucot no Rīgas un pieturot Ādažos, Siguldā, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē, Bauskā, Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī un Jūrmalā, noslēgumā atgriežoties Latvijas galvaspilsētā.

Aiz Ferrari mašīnām sekos autobuss ar pasākuma neredzīgajiem un vājredzīgajiem viesiem, kuri būs aicināti izbaudīt daļu ceļojuma kā Ferrari pasažieri.

“F1LV

Pasākumā piedalīsies arī žurnālistu, fotogrāfu, video reportieru un dokumentāla videomateriāla veidotāju komanda, kas iemūžinās šo vēsturisko un neparasto automobiļu pasākumu.

Ferrari tūres Latvijā 2019 dalībniekiem būs iespēja apmeklēt valsts nozīmes pieminekļus, muzejus, izstādes un vēsturiskas ēkas, izbaudīt Latvijas dabas skaistumu, kā arī piedalīties dažādos pasākumos pieturvietu pilsētās un satikt citus Ferrari fanus visā Latvijā.

Sīkākai informācijai un dalības pieteikumiem:

Latvijas Ferrari atbalstītāju klubs-Rīga
Adrese: E. Birznieka-Upīša iela 27-11, Rīga, LV-1050
E-pasts: riga@scuderiaferrari.club
Telefons: +371 26 376 228
http://sfcriga.com/ferrari-tour-latvia-2019