Jau pēc divām nedēļām Reini Nitišu atkal redzēsim pie “GRX” komandas Hyundai i20 Supercar  stūres. Jēkabpilietis 6. un 7. jūlijā piedalīsies 2019. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas sestajā posmā, kas notiks leģendāriem stāstiem apvītajā Zviedrijas Holjes trasē.

“Fakts, ka iespējams startēšu Zviedrijas posmā aizkulisēs cirkulēja jau kādu laiku, taču tikai salīdzinoši nesen komanda apstiprināja manu dalību šajās maģiskajās sacensībās. Gan Niklass, gan Timurs ir pierādījuši “GRX” komandas auto potenciālu, kas uzliek zināmu latiņu arī manam sniegumam. Vienlaikus jāsaka, ka Zviedrijas trase ir ar ļoti specifiskām īpatnībām, tādēļ mans primārais uzdevums būs palīdzēt komandas biedriem, lai kopā varam iespējami ātrāk atrast pareizos regulējumus,” saka “GRX” komandas attīstības pilots Reinis Nitišs.

“Holjes trase man nekad nav gājusi “no rokas”. Tā ir ļoti prasīga kā pret tehniku, tā arī braucēju – nepieciešams smags darbs, lai uzrādītu labu rezultātu. Arvien svaigā atmiņā ir pērnā gada sacīkste, kad uzvaru ar “elkoņiem” izcīnīju burtiski cīnoties līdz pēdējam milimetram. Darīšu visu iespējamo, lai svētdienas pēcpusdienā uz goda pjedestāla stāvētu tikai “GRX” piloti,” noslēdz jēkabpilietis.

“Prieks, ka Reinis būs atpakaļ mašīnā. Abū Dabī sacensības viņam beidzās visai neveiksmīgi, taču līdz tam Nitišs apliecināja savu ātrumu. Holjes ir čempionāta spilgtākās sacensības un sagaidāms, ka starp dalībniekiem Reinis nebūs vienīgais papildinājums. Tas būs izaicinājums gan viņam, gan komandai un mums noteikti būs nepieciešamas viņa zināšanas un dati no trases, kas palīdzēs uzlabot visu mūsu mašīnu sniegumu,” saka “GRX” komandas vadītājs Jussi Pinomaki.

Reinis Nitišs, foto: GRX
Reinis Nitišs, foto: GRX