“Mercedes” braucējiem izdevās atkārtot pirmajos treniņos sasniegto un piektdienas rezultātu tabulā aizņemt abas vadošās pozīcijas. Atšķirībā no pirmās sesijas, kad labāks bija Luiss Hamiltons, otrajā labāko laiku uzrādīja Valteri Botass.

Siltajā un saulainajā dienā Pola Rikāra trases asfalta temperatūra pārsniedza +50 grādus. “Mercedes” šādos apstākļos jutās kā zivis ūdenī un vairākkārt apmainījās ar ātrākajiem apļa laikiem.

Sesijas turpinājums Hamiltonam gan nebija no spožākajiem. Pēc izslīdēšanas no trases, britu sportists tajā atgriezās, nogriežot ceļu aizmugurē esošajam Maksam Verstapenam, kuram pašam nācās veikt strauju manevru, lai nepiedzīvotu sadursmi. Tiesneši šobrīd izvērtē incidentu un pieņems lēmumu, vai sodīt Hamiltonu par notikušo.

“F1LV

Hamiltons nebija vienīgais, kurš saskārās ar problēmām. No trases pamanījās izslīdēt Niko Hulkenbergs, pamatīgus caurumus riepās izbremzēja Romēns Grožāns, kamēr Karloss Saincs devās boksos ar dzinēja problēmām. Šoreiz gan jāuslavē “McLaren” komanda – spāņu braucējs sesiju noslēdza 7. vietā, bet viņa komandas biedrs Lando Noriss pamanōijās sasniegt pat piekto ātrāko apļa laiku.

Notikumi Pola Rikāra trasē turpināsies sestdien – pl. 13:00 tiks aizvadīta stundu gara treniņu sesija, bet pl. 16:00 kvalifikācijā noskaidrosies starta kārtība.

Grafiks: Formula One