Pola Rikāra trasē, Francijā, noslēgušies pēdējie treniņbraucieni pirms pl. 16:00 gaidāmās kvalifikācijas. Arī tajos šīs sezonas spēcīgākā komanda “Mercedes” pieveica savus konkurentus – Valteri Botass bija ātrākais, bet Luiss Hamiltons uzrādīja otro labāko rezultātu.

“Mercedes” braucēji ieņēma vadošās pozīcijas jau stundu garās treniņu sesijas pirmajās minūtēs un tajās atradās gandrīz visu sesiju, neraugoties uz “Ferrari” uzlabojumiem priekšējam un aizmugurējam antispārnam, kā arī “Honda” dzinēja uzlabojumiem. “Mercedes” ātrums pārsvars visspilgtāk izpaudās tieši trases pēdējā sektorā, kas sastāv no vairākiem ātriem pagriezieniem.

“Red Bull” komanda šajos treniņos vairāk cīnījās ar “McLaren” noturēšanu aizmugurē kā līderu noķeršanu. Verstapens un Gazlī palika aiz abiem “Ferrari” braucējiem, par sekundes desmitdaļu pārspējot Norisu.

“F1LV

Sesija priekšlaicīgi noslēdzās talantīgajam “Williams” debitantam Džordžam Raselam, kura mašīnu piemeklēja problēmas ar dzinēju.

Starta kārtība Francijas GP tiks noskaidrota pl. 16:00 gaidāmajā kvalifikācijā, bet sacensību starts tiks dots svētdien pl. 16:10 pēc Latvijas laika un Latvijas teritorijā būs vērojams RTL kanālā.

Francijas GP – Treniņi 3