“Ducati” rūpnīcas komanda paziņojusi, ka paturēs savu šīs sezonas ieguvumu Danilo Petruči sastāvā arī uz 2020. gada sezonu. Petruči ienāca komandā, aizstājot Horhi Lorenco. Sezonas pirmajos astoņos posmos itālis guvis vienu uzvaru un kopvērtējumā ieņem trešo vietu. Petruči galvenais konkurents uz vietu rūpnīcas komandā bija Džeks Millers no satelītvienības “Pramac”. Atšķirībā no komandas biedra Bagnajas, Milleram vēl nav līguma uz nākamo sezonu.

Horhe Lorenzo, kurš šogad kļuva par Marka Markesa ieroču pienesēju “Honda” sastāvā, iepriekšējā posmā Assenē treniņos piedzīvoja kritienu un guva vairākas traumas. Jau šobrīd zināms, ka Lorenzo nestartēs arī Saksenringā, kur viņu aizvietos Stefans Bradls. Tikmēr citam “Honda” motociklistam Kalam Kračlovam brauciens uz Vāciju noslēdzies ar lauztu kāju pēc paslīdēšanas un nokrišanas no sava motocikla. Nav zināms, vai Kračlovs būs gatavs uz motocikla kāpt jau piektdienas treniņos. Ar dažādām mikrotraumām Saksenringā ieradušies arī brāļi Espargaro un Takaake Nakagami.

“F1LV

Visu laiku titulētākais motociklists Džakomo Agostini ir pārliecināts, ka 40 gadus vecais Valentino Rosi vairs nav spējīgs braukt tādā līmenī, kādu šobrīd demonstrē viņa galvenie konkurenti, tomēr uzsver, ka Rosi patīk motosporta pasaule arī braucot ceturtajā vai piektajā pozīcijā. Agostini arī piebildis, ka tehniskajā ziņā Rosi joprojām ir labākais sportists motocikla attīstīšanai, lai “Yamaha” atgrieztos cīņā par titulu.