Pjērs Gazlī netiks nomainīts sezonas laikā, apgalvo Helmuts Marko, kurš atbild par Red Bull braucēju attīstības programmu.

Pjēram Gazlī dota iespēja sevi pierādīt vēl 10 sacīkstes, taču, ja braucējs turpinās ar tādiem rezultātiem, kā līdz šim, viņa vieta komandas sastāvā ir pamatīgi apdraudēta.

Gazlī pagājušosezon brauca Torro Rosso sastāvā, un tur sasniedza izcilus rezultātus, ņemot vērā, ka komanda nav no stiprākajām. Vieni no spilgtākajiem momentiem bija 4. vieta Bahreinas Grand Prix un 6. vieta Ungārijā, kopā gūstot 29 punktus klāt pieskaitot vēl 3 punktu guvumus. Gazlī pastāvīgi brauca labāk par savu komandas biedru Brendonu Hartliju, kurš guva vien 4 punktus visas sezonas laikā.

“F1LV

Šosezon situācija strauji mainījusies un Gazlī atrodas Red Bull sastāvā, taču neuzrāda tādus rezultātus kādus no viņa sagaida komanda, un arī līdzjutēji. Komandas biedra Maksa Verstapena kontā ir jau 162 punkti, kamēr Gazlī vien 55.

Red Bull un Helmuts Marko ir zināmi ar nebaidīšanos mainīt braucējus sezonas vidū, kā tas tika darīts 2016. gadā ar Daņilu Kvjatu, dodot ceļu Maksam Verstpenam, un vēlāk 2017. gadā tika izmests tas pats Kvjats no Toro Rosso, ironiski, atdodot vietu Pjēram Gazlī. Taču šoreiz ir komanda uzticas pilotam un cer, ka viņš parādīs sniegumu, uz kuru ir spējīgs.