Ungārijas Grand Prix otrajā treniņbraucienā ātrāko laiku uzrādīja “Red Bull” pilots Pjērs Gaslī, par 0,055 sekundēm pārspējot komandas biedru Maksu Verstapenu, bet trešais palika “Mercedes” braucējs Luiss Hamiltons.

Treniņu sesija iesākās sausos laikapstākļos, tomēr tas neliedza pieļaut kļūdu Aleksandram Albonam (“Toro Rosso”), 3. minūtē saslīdot un ietriecoties trases nožogojumā, pēc kā tika izkārti sarkanie karogi. Sekoja nedaudz vairāk kā 5 minūšu pauze, bet brīdī kad trasē braucēji atkal varēja doties trasē sāka smidzināt lietus.

Pjērs Gaslī uzrādīja laiku 1m17.854s, bet Verstapens no sava komandas biedra atpalika vien pāris sekundes simtdaļas. Hamiltons ātrākajam laikam zaudēja 0,141 sekundi, bet otrs “Mercedes” pilots Valteri Botass palika ceturtais, no francūža atpaliekot par 0,330 sekundēm. Piektajā un sestajā vietā ierindojās attiecīgi Daniels Rikardo (“Renault”) un Kimi Raikonens (“Alfa Romeo”).

“F1LV

Ātrākais no “Ferrari” braucējiem bija Šarls Leklerks, kurš palika 7. vietā, bet Sebastians Fetels ieņēma vien 13. pozīciju.

Rīt Ungārijas GP turpināsies ar trešo treniņbraucienu un kvalifikāciju, bet svētdien, plkst 16.10, galvenais notikums – sacīkste.

Ungārijas GP – 2. treniņš