Jaunais Latvijas rallijkrosa talants Roberts Vītols aizvadītajā nedēļas nogalē startēja Lielbritānijas čempionāta Junior klasē, kura šajā reizē bija atbalsta klase Titans RX sacensībās Lidenhillas trasē.

Pirmajā sacensību dienā norisinājās pirmie trīs sacensību braucieni. Pirmā kvalifikācija Vītolam nepadevās veiksmīga. Viņš trasē tika sagriezts, kā rezultātā nācās samierināties ar pēdējo vietu. Otrajā kvalifikācijā 16 gadus vecais autosportists izcīnīja uzvaru, bet trešajā braucienā, pēc laba starta, finišā Vītolam izdevās sasniegt otro pozīciju.

Sacensību Top3 piloti
Sacensību Top3 piloti

Otro dienu Vītolam izdevās iesākt ar uzvaru ceturtajā kvalifikācijas braucienā. Finālbrauciens latvietim bija īpaši sarežģīts, jo konkurenti bija agresīvi, tomēr, neraugoties uz smago kontakta cīņu visa brauciena garumā, izdevās izcīnīt uzvaru, aiz sevis atstājot Tomu Ovendenu un Patriku O’Donovanu.

Nākamais starts Vītolam paredzēts Latvijas rallijkrosa čempionāta posmā Igaunijā, kas norisināsies 17. augustā, bet pēc tam sekos atgriešanās Lidenhillā uz Lielbritānijas čempionāta posmu.