Pēc ilgām spekulācijām par Aleksandra Rossi turpmāko karjeru Indycar čempionātā, tiek apstiprināts, ka pilots paliks “Andretti” komandas sastāvā.

Pirms tam tika sprieduļots, ka Rossi varētu pāriet uz nopelniem bagāto “Penske” komandu, taču braucējs izlēmis palikt komandā, ar kuru uzsācis savu karjeru čempionātā.

Lai gan “Andretti” komanda nav izcīnijusi braucēju čempionātu, kopš 2012. gada, kad to paveica Hanters-Rejs, komanda vienmēr ir bijusi čempionāta augšdaļā, uzvarot prestižo Indianapolis 500 sacīksti 2016. gadā ar Rossi pie stūres un 2017. gadā ar Takuma Sato.

“F1LV

Šī gada sezonā Rossi ir ieguvis 6 goda pjedestālus no kuriem 2 ir uzvaras, kas ir vairāk nekā pārējiem komandas braucējiem kopā, un ir skaidri redzams, ka un kāpēc “Andretti” vēlas paturēt talantīgo braucēju.

Viens no Rossi palikšanas iemesliem ir bijusi dzinēja izvēle. Rossi ir pieradis braukt ar “Honda” dzinējiem, kas atbilst viņa braukšanas stilam un ir iemācījies to pareizi regulēt, lai izspiestu maksimumu. Pārejot uz tādu komandu kā “Penske”, kas vēlas rezultātus redzēt jau no paša sākuma, braucējam rastos sarežģījumi, jo “Penske” izmanto otru čempionāta piedāvāto dzinēju – “Chevrolet”, pie kura no jauna būtu jāpierod.