“Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners atzinis, ka Pjēra Gazlī bezcerīgais sniegums šajā sezonā ir nopietni iedragājis komandas ambīcijas cīņā ar “Ferrari” un “Mercedes”, norādot, ka, nenotiekot straujai rezultātu līknes virzībai pareizajā virzienā, “Red Bull” var nākties meklēt alternatīvu plānu Gazlī karjeras tālākai attīstībai.

Sezonas pirmajā pusē Gazlī ir izcīnījis 63 punktus, kas ļauj ieņemt nepārliecinošu sesto pozīciju, kamēr viņa komandas biedrs Makss Verstapens ir bijis pārāks 10 no 11 kvalifikācijām un kopvērtējumā šobrīd cīnās par otro vietu ar Valteri Botasu.

Ļoti neapmierinoša nedēļas nogale Pjēram. Starts nebija labs, pirmais aplis nebija labs, mums nebūtu jācīnās ar “Sauber” un “McLaren”. Viņam ir jāsacenšas ar “Ferrari” un “Mercedes”. Centīsimies viņam palīdzēt, kā vien spējam, lai tas izdotos,” kritiski par savas komandas braucēju izsakās Kristians Horners.

“F1LV

Problēma ir tāda, ka viņš vispār neiesaistās cīņās. Nav tā, ka, ja Luiss dotos boksos, viņš atgrieztos aizmugurē. Gan “Mercedes”, gan “Red Bull” aizvadīja cīņu ar vienu braucēju, jo otrais bija tālu aizmugurē. Tas, ka neesam priekšā ar abām mašīnām mūs sāpina. Vissmagāk ir ar konstruktoru kausu. Šķiet, ka Ungārijā guvām tikpat punktus, cik “Ferrari”, lai gan vajadzēja daudz vairāk.

Šobrīd komandas devušās vasaras pārtraukumā. Gadās, ka tieši tas ir brīdis, kad izmaiņas komandu sastāvos notiek pat sezonas vidū. Gazlī pozīcija vismaz uz nākamo posmu vēl esot droša.

Domāju, ka viņam ir nepieciešama vasaras pauze, lai paraudzītos uz šosezon notikušo un pieņemtu pareizos lēmumus, lai tas neturpinātos gada otrajā pusē. Mums ir ļoti svarīgi, lai viņš finišētu augstāk, ja vēlamies noķert “Ferrari” komandu. Pagaidām plānojam viņu paturēt sastāvā līdz sezonas beigām, taču mums izmisīgi ir nepieciešams, lai viņš izmantotu mašīnas potenciālu,” uzsver Horners.