“Red Bull” jauno braucēju akadēmijas pārraudzītājs Helmuts Marko iemantojis reputāciju kā ļoti skarbs sava amata pārstāvis, kurš ir gatavs saplosīt gabalos talantīgu braucēju karjeras, lai atrastu nākamās superzvaigznes kā Sebastianu Fetelu un Maksu Verstapenu. Par jaunāko ‘upuri’ šonedēļ kļuva Pjērs Gazlī.

Gazlī ir problēmas satiksmē, viņš zaudē pozīcijas un neprot apdzīt. Tā rezultātā mums nācās reaģēt un sniegt izdevību Albonam līdz sezonas beigām. Gazlī ieņems viņa vietu “Toro Rosso”. Tad jau redzēsim, kurš nākamgad brauks kopā ar Maksu,” savos izteikumos nesaudzīgs ir Helmuts Marko, kurš pats no 1971. līdz 1972. gadam startēja F1.

Runājot par Gazlī aizvietotāju Aleksu Albonu, Marko norāda, ka viņam padevusies varena debijas sezona, sasniedzot maksimumu no savas formulas.

“F1LV

Mēs radījām mašīnu ar nepietiekamu piespiedējspēku. Nenovērtējām, cik strauji progresējuši mūsu dzinēju piegādātāji “Honda”. Viņu dzinēju jauda ir lielāka par to, ar ko bijām rēķinājušies. Tādēļ vēlējāmies trūkstošos zirgspēkus kompensēt ar ļoti efektīviem aerodinamiskiem risinājumiem, tomēr pratām veikt korekcijas pēdējos posmos, nonākot gandrīz vienā līmenī ar “Mercedes” un apsteidzot “Ferrari”. Sezonas otrajā pusē domāju, ka spēsim būt konkurētspējīgi ik katrā trasē.

“Red Bull” komandas pirmais pilots Makss Verstapens savos izteikumos par komandas biedra maiņu bija ļoti lakonisks. “Protams, žēl par Pjēru, tomēr man ir diezgan vienalga, kurš ir mans komandas biedrs. Galvenais, lai mēs ar otro mašīnu sasniedzam labākus rezultātus un atvedam komandai vairāk punktus.