Šarls Leklērks otrajā treniņā bija ievērojami ātrāks par komandas biedru Fetelu, taču Ferrari vēljoprojām priekšā abiem Mersedes pilotiem ar ievērojamu distanci.

Ferrari turpina dominēt arī otrajos treniņos ar Šārla Leklērku priekšgalā un Sebastianu Fetelu aiz viņa par 0,630 sekundēm, kamēr Mersedes braucēji atrodas vairāk kā 8 sekundes desmitdaļas aiz Leklērka.

“F1LV

Iespaidīgu sniegumu parādīja Serhio Perezs finišējot piektais, lai gan beidza treniņu uz bēdīgas nots – dzinēja problēma lika apstāties trases malā, kā rezultātā tika priekšlaicīgi apstādināts otrais treniņš.

Red Bull braucēji Makss Verstapens un Aleksandrs Albons finišēja 6. un 10., šādā secībā. Makss Verstapens pēc sesijas gan iztecies, ka nevarējis izmantot pilnu dzinēja jaudu, kas Spa trasē ir ļoti svarīga. Aleksandrs Albons savukārt vairāk fokusējies uz mašīnas uzstādīšanu sacīkstei nevis kvalifikācijai, jo pēc dzinēja nomaiņas saņems starta vietas sodu, un sacīkste būs jāsāk no aizmugures.

Aleksandrs Albons, Daniels Rikiardo, Niko Hulkenbergs, Karloss Saincs, Lanss Strolls un Daņils Kvjats saņems starta vietu sodu pēc rītdienas kvalfikācijas, dzinēja daļu nomaiņas dēļ.

Beļģijas Grand Prix – 2. treniņš

Image