Williams F1 komanda pagarina dzinēju līgumu ar Mercedes līdz 2025. gadam.

  Williams komanda pagarinājusi savu ilglaicīgo sadarbību ar Mercedes par 5 gadiem. Williams sāka sadarboties ar Mercedes 2014. gadā, kad F1 notika pāreja no V8 izvietojuma uz V6 dzinējiem. Šī sadarbība pagaidām bijusi veiksmīga, it īpaši, 2014. un 2015. gada sezonās, kad Williams bija pietiekami spējīga formula, lai cīnitos par goda pjedestāliem.

“F1LV

Okona loma Mercedes komandā tiks samazināta līdz sezonas beigām.

Mercedes rezerves pilots Estebans Okons augustā parakstīja 2 gadu līgumu ar Renault, līdz 2021. gada sezonas beigām. Līdz ar to Okons, kura viens no galvenajiem pienākumiem Mercedes sastāvā ir krāt datus braukšanas simulatorā, palēnām tiks arven mazāk un mazāk iesaistīts komandas darbībā. Šāda rīcība no Mercedes puses tiek pamatota ar to, lai Okons nespētu sniegt konfidenciālu informāciju Renault, kas palīdzētu konkurentiem ar sava bolīda uzbūvi.

Mercedes komandas galva, Toto Volfs, apgalvo, ka Okona loma pie šī gada formulas nemainīsies. Rezerves pilots turpinās gūt informāciju no simulatora un palīdzēs komandai attīstīt šīs sezonas bolīdu.

Audi izskata Robert Kubicas iespēju pāriet uz DTM.

  Audi motoru sporta divīzijas direktors Dīters Gass atklājis, ka ir kontaktējies ar šobrīdējā Williams komandas braucēja, Roberta Kubicas, menedžeriem par potenciālu iespēju pāriet uz DTM ar Audi.

  Kubicas F1 atgriešanās stāsts pēc rallijā gūtās traumas ir motivējošs un iespaidīgs. Tomēr, jāatzīst, ka braucējs, līdz šim, nav īsti spējis turēt līdzi komandas biedram, Džordžam Raselam, ne kvalifikācijās, ne sacīkstēs, kas raisa domas, vai Williams paturēs Kubicu arī uz 2020. gada sezonu.