Šārls Leklerks Singapūras kvalifikācijā izcīnija trešo pole position pēc kārtas. Hamiltons ar iespaidīgu trešo sektoru ir uz pirmās starta rindas, kamēr Fetels atpaliek.

Pirmajās divās kvalifikācijas kārtās par favorītiem izskatijās, ka ir Mercedes vienības piloti. Taču pēdējās kārtas pirmajā braucienā Fetels ar Leklerku dominēja, kamēr abi sudraba bultu braucēji atpalika par vairāk, kā sekundi no līderiem.

“F1LV

Fetelam bija lieliska iespēja izcīnīt savu šīs sezonas otro pole position, taču pēdējā lidojošajā aplī nebija pietiekami ātrs, un nespēja noturēt pilnībā zem kontroles savas formulas aizmuguri. Leklērks tikmēr salika kopā satriecošu apli.

Red Bull, kuri iepriekšējās sezonās šajā trasē ir bijuši vieni no ātrākajiem, atpaliek, ar Maksu Verstapenu ceturtajā pozīcijā un Aleksandru Albonu – sestajā.

Čempionāta līderis, Luiss Hamiltons, ar labāko pēdējo sektoru negaidīti nokļuva uz pirmās starta rindas, kamēr komandas biedrs, Valteri Botass, nespēja cīnīties par pirmajām pozīcijām un sadala abus Red Bull, paliekot piektais.

Leklērks izcīnot uzvaru Singapūras kvalifikācijā, ir ieguvis visvairāk “pole position” šosezon – 5. Ferrari pilots ir apsteidzis abus Mercedes braucējus, kuriem katram ir 4. Rītdienas sacīkstē Leklērkam ir lieliskas izredzes pievienoties Deimonam Hilam un Mikam Hakinenam, kuri abi savas pirmās trīs uzvaras ir izcīnijuši pēc kārtas. Leklērks uzvarēja gan Beļģijas, gan Itālijas posmu, Beļģijā tiekot pie savas pirmās uzvaras.

Singapūras Grand Prix – kvalifikācijaImage