Leklērks ātrākais trešajā Singapūras treniņā, ar komandas biedru, Fetelu, vairāk kā 6 sekundes desmitdaļas aiz muguras. Hamiltons beidza sesiju otrajā vietā ar laiku, kas bija 0,207 sekundes aiz Leklērka, Botass ceturtais.

Serhio Perezs sesijas vidū saskāras ar ielas trases sienu, bojājot savu aizmugurējo labo riteni, kas atstāja metāla lauskas uz trases, kuru dēļ tika izkārts sarkanais karogs. Perezam šī nav pirmā reize, kad Singapūras trasē saskaras ar problēmām, vairākas reizes esot tuvu sadursmēm ar citiem braucējiem iepriekšējo gadu Grand Prix sacīkstēs.

“F1LV

Kvjata Toro Rosso saskārās ar dzinēja problēmām, kad pēc viena apļa uz trases tas pamatīgi dūmoja. Komanda uz kvalifikāciju veiks dzinēja maiņu, taču nesaņems starta pozīciju sodu.

Red Bull braucējs Albons sesijas pēdējās minūtēs izvairījās no sadursmes nobraucot run-off zonā. Albonam šīs ir pirmās reizes uz trases, kas izskaidro vairākas kļūdas, taču pilots trešo treniņu beidza priekšā jau pieredzējušajam komandas beidram Maksam Verstapenam, 5. vietā.

Singapūras Grand Prix – 3. treniņšImage