‘Ferrari’ un Leklērs paliek neuzveikti kvalifikācijās, ‘Mercedes’ ar Hamiltonu kārtējo reizi piekāpjas cīņā par pole position.

Leklērs kārtējo reizi sevi parāda, kā tifosi varoni, izcīnot ceturto pole position pēc kārtas. Iepriekšējais ‘Ferrari’ braucējs, kuram izdevās to panākt bija Mihaels Šūmahers, 2001. gada sezonā. Luiss Hamiltons savukārt pārtrauc Valteri Botasa skrējienu, t.i., somu uz Soču trases kvalifikācijā nebija uzveicis neviens komandas biedrs. Fetels paliek trešais, kamēr Makss Verstapens uzrādīja ceturto labāko apli, taču startēs no 9. pozīcijas dzinēja maiņas dēļ. Botass paliek piektais, pēc neveiksmīga pēdējā lidojošā apļa, kuru nācās abortēt.

‘McLaren’ vienība uzrādīja labu sniegumu, ar abiem braucējiem nokļūstot TOP 10 – Karloss Saincs sestais, Lando Noriss astotais. ‘Renault’ abi braucēji arī iekļuva pirmajā desmitniekā.

Otram ‘Red Bull’ pilotam, Aleksandram Albonam, savukārt neviecās, braucējs pirmajā kvalifikācijas kārtā nespēja nokontrolēt bolīdu un sastapās ar 14. līkuma barjerām, paliekot 19. vietā.

Mājinieks Daņils Kvjats pēc piedzīvotās dzinēja kļūmes trešajā treniņā izlaida kvalifikāciju un startēs no boksiem.

Rītdienas sacīkstē ‘Mercedes’ būs krietni jāpacenšas, lai pārspēt Leklēru un ‘Ferrari’. Komandas galva Toto Vulfs, pēc datu analīzēm, pieņem, ka ‘Ferrari’ pirmajā taisnē iegūst aptuveni 7 līdz 8 sekundes desmitdaļas, ko ir grūti atgūt trases lēnākajās sekcijās, kur ‘Mercedes’ ir priekšroka.

Krievijas Grand Prix – kvalifikācija.Image