Šarls Leklērs pirmajā sezonā “Ferrari” komandas sastāvā ir “nodemonstrējis ievērības cienīgu briedumu”, uzskata Formula 1 leģenda Alens Prosts.

“Viņš ir zibenīgi adaptējis gandrīz pirmā numura statusam tādā komandā kā “Ferrari”, kas iepriekš nav nolīguši tik jaunu pilotu,” intervijā franču presei paziņoja Alens Prosts. “Izturēt tādu spiedienu nav viegi un dažkārt mēs redzējām arī sarežģītus momentus. Tomēr Leklēram ir apbrīnojams briedums viņa vecumam.”

Tomēr jau nākamjā sezonā “Ferrari” var saskarties ar problēmām, cenšoties tikt galā ar Sebastianu Fetelu un Šarlu Leklēru, ir pārliecināts Prosts.

“F1LV

“Tā būs sarežģīta situācija komandai,” paziņoja francūzis. “Fetels tika uzskatīts par pirmo numuru dēļ viņa pieredzes, bet nākamgad būs vēl sarežģītāk, ja komanda spēs cīnīties par titulu jau no sezonas sākuma. Ja mašīna būs laba un viņi abi cīnīsies par titulu, tas var uzdāvināt uzvaras “Mercedes” un radīt spriedzi “Ferrari”.”

Šādā situācijā liela nozīme ir komandas vadītāja spējām un stingrībai. Matia Binoto bija tehniskais direktors un pēc iepriekšējā “Ferrari” bosa Mauricio Arivanebes neatstāj tik barga vadītāja iespaidu, tomēr Šarls Leklērs atzina, ka Binoto spēj būt ļoti bargs.

“Viņš var būt ļoti stings, ja vēlas un ja tas ir nepieciešams,” paziņoja Leklērs. “Viņš ir ļoti mierīgs pēc dabas un tāpēc viņa stingrība ir vēl biedējošāka.”