Meksikānim Serhio Peresam nāksies Amerikas Grand Prix uzsākt no boksu celiņa. Otro treniņbraucienu laikā, dodoties boksos, tiesneši viņu iesauca uz mašīnas svēršanas procedūru. Sapratis savu kļūdu, Peress apstājās un vaicāja padomu komandai, kas aicināja viņu doties uz garāžu pirms mehāniķi veica pitstopa izmēģinājumu. Ja viņa mašīna tiktu aizstumta atpakaļ uz svēršanās procedūru pirms mehāniķi paguva nomainīt riteņus, sods nebūtu bijis tik nopietns.

Vairāki F1 braucēji ir noraizējušies, ka nelīdzenais Ostinas trases asfalts novedīs pie avārijām. Makss Verstapens noraizējies, ka braukšana Formula 1 mašīnā var ‘sabeigt’ braucēju muguras, bet Lenss Strols akcentējis arī bojājumus, kas var rasties mašīnas grīdai. Šarls Leklerks pēc treniņiem sūdzējās, ka tieši nelīdzenais asfalts vainojams problēmās ar viņa mašīnas gāzes pedāli, bet Luiss Hamiltons atzina, ka šī ir nelīdzenākā trase, par ko viņam nācies braukt un tā rezultātā viņam sākusi sāpēt galva pēc pirmajiem treniņiem. Britu braucējam pat nācies pagulēt kādu laiku, lai atjaunotu spēkus. Otrajos treniņos situācija neesot bijusi tik slikta, taču Hamiltons pajokojis, ka uz sacīkstēm viņam nāksies zem dibena palikt spilvenu.

“F1LV

Par savu eksistenci ne tai labākajā gaismā kārtējo reizi atgādinājis enerģijas dzērienu ražošanas uzņēmums “Rich Energy”. Sezonas sākumā Viljama Storija uzņēmums bija “Haas” komandas ģenerālsponsors, taču vājo rezultātu dēļ skandalozi pameta komandu. Pirms Amerikas posma norises “Rich Energy” savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” profilā publicējuši mājienus par sadarbības uzsākšanu ar “McLaren” komandu, izmantojot tēmturus #McLaren, #RenaultF1 un #NewDeal (latviski – jauns darījums). Vaicāts par potenciālo sadarbību, “McLaren” vadītājs Zaks Brauns norāda, ka abas puses savā starpā nav veikušas pārrunas un uzskata, ka tas ir kārtējais veids, kā “Rich Energy” cenšas iegūt publicitāti. Jāpiebilst, ka viens no galvenajiem “McLaren” sponsoriem ir cits dzērienu ražošanas uzņēmums “Coca Cola”.