Luiss Hamiltons ar trīs sekundes desmitdaļu rezervi uzrādījis ātrāko apļa laiku Amerikas Grand Prix otrajos treniņos, pārspējot Šarlu Leklerku.

Jau pašā sesijas sākumā trasē nācās izkārt sarkanos karogus, jo savu mašīnu nenovaldīja Romēns Grožāns, kura pārstāvētā “Haas” komanda aizvada mājas posmu. Grožāns trases pirmajā sektorā ietriecās barjerās, tomēr mehāniķi spēja savest mašīnu kārtībā, lai tā pēdējās minūtēs atgrieztos trasē.

Sagriešanos Ostinas trasē piedzīvoja arī Antonio Džiovinaci un Sebastians Fetels, tomēr abiem sportistiem izdevās neapskādēt savas formulas.

“F1LV

Labāko trijniekā kopā ar sesijas uzvarētāju Luisu Hamiltonu iekļuva Šarls Leklerks un Makss Verstapens, nodrošinot priekšnoteikumus, lai par uzvaru šajā posmā cīnītos visu trīs vadošo komandu braucēji. Atšķirībā no Leklerka un Verstapena, kuri savu rezultātu sasniedza ar vidējā sastāva riepām, Hamiltona labākais aplis tika sasniegts ar cietajām riepām.

Tāpat jāuzslavē Pjērs Gazlī, kurš abās treniņu sesijās bija labākais no pārējiem – pirmajos treniņos ar to pietika ceturtajai vietai, bet otrajos treniņos Gazlī ieņēma septīto vietu mazāk kā sekundes desmitdaļu aiz Aleksa Albona.

Sesijas pēdējās minūtēs Karloss Saincs un Lenss Strols par mata tiesu izvairījās no muļķīgas sadursmes. Laimīgā kārtā, abi tika cauri sveikā un iekļuva labāko desmitniekā.

Grafiks: Formula One