Pēc FIA pasaules rallijkrosa čempionāta noslēguma Timija Hansena un Andreasa Bakeruda sejās bija redzama pilna emociju gamma. Viens nupat kā kļuva par čempionu, otram nācās atzīt sakāvi. Tomēr ar to stāsts nebeidzās…

“RX Cartel” komanda savā ‘Instagram’ kontā publicējuši video, kurā redzams, ka Bakeruds pēc sacensībām devās apsveikt Timiju Hansenu, kurš ignorēja savu konkurentu, tverot slavas mirkli uz mašīnas jumta. Bakeruds situāciju komentēja sekojoši: “Es varbūt neuzvarēju titulu, bet es allaž respektēšu savus konkurentus. Žēl, ka viņi nedzīvo pēc tādiem pašiem principiem.”

https://www.instagram.com/p/B4u8yQ5D8lQ/

“F1LV

Andreass Bakeruds fināla brauciena startā nonāca priekšā Hansenam, tomēr izlaida titulu no savām rokām pēc kļūdas trasē, kā rezultātā sekoja sadursme  ar Hansenu. Tiesneši pieņēma lēmumu, ka notikušais klasificējams kā sacīkšu incidents un neviens braucējs sodu nesaņēma. Bakeruds finišēja otrais, Hansens palika ceturtais un, pateicoties vairāk uzvarām, ar vienādu punktu skaitu kļuva par čempionu.

Vēlos izteikt lielu pateicību “Monster Energy RX Cartel” komandai par tās centieniem šī gada laikā. Esmu ļoti lepns, ka varēju atrast labāko arī sevī. Jūtu, ka šai nedēļā uzvarēju kauju, sasniedzot pārliecinoši labāko fināla starta reakciju. Viss bija manās rokās. Incidentu sīkāk gan nevēlos komentēt,” pēc sacensībām noteica Bakeruds.