Valteri Botasam sezonas pēdējā posmā Abū Dabī nāksies startēt ievērojami zemāk, kā “Mercedes” braucējs cerēja. Pēc izstāšanās Brazīlijā augstā eļļas patēriņa dēļ, somu braucēja dzinējs tika nogādāts atpakaļ komandas bāzē, kur pēc pārbaudēm tika secināts, ka to vairs nebūs iespēja atjaunot. Līdz ar to Botass saņems jaunu jaudas agregātu, taču sacīkstes viņam būs jāsāk no pēdējās pozīcijas. 2012. gadā Fetelam Jasmarīnā izdevās finišēt 3. vietā, startējot no 24. pozīcijas. Botasa galvenās priekšrocības būs konkurentu nolietotie dzinēji, tomēr Jasmarīnas trase nav pateicīgākā apdzīšanu veikšanai.

Roberts Kubica sezonas izskaņā pametīs “Williams” komandu. Viņa vietu ieņems debitants Nikolā Latifi. Kubica atzinis, ka pavisam drīz sekos oficiāls paziņojums par viņa nākotni, norādot uz braukšanu DTM čempionātā, kas, iespējams, tiktu apvienots ar rezerves braucēja lomu kādā no F1 komandām. Jau ilgāku laiku interesi par Kubicu izrāda “Audi”, taču nav izslēgts, ka Kubica varētu pievienoties “BMW” vai “Aston Martin” nometnēm.

“F1LV

“Ferrari” komanda pieņēmusi lēmumus attiecībā uz saviem jaunajiem talantiem. Miks Šūmahers paliks F2 čempionātā “Prema” komandas sastāvā, kur viņam pievienosies aizvadītās sezonas Formula 3 čempions Roberts Švarcmans. Tikmēr talantīgais britu braucējs Kalums Ilots dosies uz “UNI Virtuosi” komandu, bet bijušā F1 braucēja Žana Alezī dēls Džuliano brauks jaunajā “HWA” komandā. Tā pārņems “Arden” vienības vietu un jau apstiprinājusi savā sastāvā arī F2 veterānu Artjomu Markelovu.