Foto: Red Bull Content Pool

Luisam Hamiltonam 2019. gada sezonas pēdējos treniņos izdevās pieveikt pie jauna dzinēja tikušo Valteri Botasu, tomēr sesijas ātrāko apļa laiku sasniedza “Red Bull” braucējs Makss Verstapens.

Atšķirībā no piektdienas treniņbraucieniem, šoreiz pilotiem izdevās izvairīties no kontaktiem un avārijām, līdz ar to sarkanie un dzeltenie karogi stundu garajā sesijā nebija nepieciešami.

Sesijas pirmajā pusē rezultātu tabulas galvgalī atradās Verstapens, taču Luisam Hamiltonam izdevās viņa rezultātu pārspēt. Verstapens atguva pirmo vietu mazāk kā 5 minūtes pirms treniņu beigām, kamēr Botass un Albons ierindojās trešajā un ceturtajā vietā.

“F1LV

“Ferrari” braucēji lika uzsvaru uz vidējās cietības riepu izmantošanu, tādēļ viņu apļu laiki nebija tik labi, kā “Mercedes” un “Red Bull” braucēju sasniegto. Īpaši izteikti “Mercedes” virsroku guva lēnajā un līkumotajā trešajā sektorā, kur liela nozīme ir piespiedējspēkam.

No septītās līdz 11. vietai iekārtojās piecu dažādu komandu pārstāvji, kas norāda, ka cīņas par punktiem solās būt ļoti ciešas un neparedzamas. Ne pārāk veiksmīga, iespējams, karjeras pēdēja treniņu sesija izvērtās Niko Hulkenbergam (17. vieta) un Robertam Kubicam (20. vieta).

Starta kārtību Abū Dabī Grand Prix izcīņai noskaidros kvalifikācijas laikā šodien pl. 15:00 pēc Latvijas laika.